Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKatowice / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Katowice - 37,10 m²

2100 zł / mies.+ Czynsz adm. 731 zł

Śródmieście, Raciborska

2pokoje
37,1 m²metraż
4/8 piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny731 zł
Razem / miesiąc2831 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2831 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 5 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
5 maja 2026
Min. okres najmu
6 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaZmywarkaPrysznicDomofonBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Komfortowe dwupokojowe M w centrum Katowic pod wynajem

MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 37,10 m² , na którąskładająsię:

Budynek

OTOCZENIE Mieszkanie położone jest w Katowicach przy ul. Raciborskiej 40, w doskonałej lokalizacji:

Dookoła znajdująsięsklepy, piekarnie, apteki oraz punkty usługowe, a także tereny zielone idealne na relaks po pracy lub nauce.

Warunki najmu odstępne dla właściciela 2100 zł czynsz administracyjny 731 zł prąd i gaz wg. zużycia (liczniki przepisujemy na najemcę) kaucja 2100 najem okazjonalny 12 mcy Jeśli zależy Ci na mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, z wygodnym dostępem do uczelni, centrum i infrastruktury miejskiej, ta oferta jest dla Ciebie!