Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKatowice / Pokoje
Pokój | Klimatyzacja | 400 m od ŚUM | Katowice Ligota l ogród - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Pokój | Klimatyzacja | 400 m od ŚUM | Katowice Ligota l ogród

1090 zł / mies.

Ligota-Panewniki

5pokoje
10 m²metraż
Parterpiętro
109 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1090 zł
Razem / miesiąc1090 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1090 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Min. okres najmu
8 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonKlimatyzacjaPralkaZmywarkaOgród

Opis

Do wynajęcia jasny, w pełni umeblowany pokój 10 m² z balkonem i klimatyzacją w Katowicach – Ligota, idealny dla studenta Śląskiego Uniwersytetu Medycznego lub młodej osoby pracującej. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w zielonej, cichej części Ligoty — zaledwie 400 metrów od ŚUM. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i punkty usługowe. Pokój: 10 m² umeblowany klimatyzacja balkon idealny do nauki i odpoczynku Mieszkanie: 5-pokojowe zamieszkane przez młode, spokojne osoby przyjazna, studencka atmosfera dostęp do ogrodu Wyposażenie wspólne: pralka suszarka bębnowa zmywarka piekarnik szybki Internet Cena: 1090 zł miesięcznie + 200 zł media Dostępność i umowa: pokój dostępny od 1 kwietnia 2026 r. umowa najmu minimum do października 2026 r. Dla kogo: Idealny dla studentów, szczególnie ŚUM, oraz młodych osób pracujących, które cenią spokój, porządek i dobrą lokalizację. Zainteresowany/a? Napisz przez OLX lub