Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Pokoje
Wynajmę pokój dla młodej osoby studiującej/pracującej - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę pokój dla młodej osoby studiującej/pracującej

1350 zł / mies.

Przeróbka

3pokoje
17 m²metraż
Parterpiętro
79 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1350 zł
Media~70 zł
Razem / miesiąc1420 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1420 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~70 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
4 marca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowanePralkaZmywarkaWannaInternet w cenie

Opis

Hej! Mam do wynajęcia przytulny pokój o powierzchni 17 m² w 3-pokojowym mieszkaniu na gdańskich Stogach — jeśli szukasz spokoju, zieleni, (do tego dobrego skomunikowania z centrum Gdańska), to może właśnie znalazłeś/aś swoje nowe miejsce do życia. O pokoju: Pokój w pełni wyposażony — duża, wygodna kanapa, pojemna szafa z półkam, szeroka komoda, stół (nad kanapą zawiśnie półka) Jeśli czegoś będzie brakować — możemy domeblować pokój albo dokupić dodatkowe akcesoria. Wszystko do dogadania. Mieszkanie: Parter (bez problemu z wnoszeniem roweru/zakupów) Przedpokój z szafą, pawlaczem i szafką na buty Kuchnia z lodówką, kuchenką, zlewem i pełnym wyposażeniem Łazienka z wanną, umywalką, toaletą, pralką i nawet zmywarką Klatka schodowa ma zamykany przedsionek, idealny na rower Jeden z pokoi jest wynajmowany przez młodą dziewczynę (i kota), dlatego zależy nam na studentach lub młodych osobach pracujących. Lokalizacja: 3 min piechotą do pętli (autobusy średnio co 10 min w godzinach szczytu) Bardzo dobre połączenie z Wrzeszczem i centrum Gdańska Wokół dużo zieleni, 5 min spacerem do lasu, 20 min do morza Okolica przypomina małe miasteczko — idealna, jeśli nie lubisz zgiełku Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu kilku minut Koszty: Najem: 1350 zł Czynsz administracyjny: ok. 340 zł Media (prąd + gaz): średnio ok. 70 zł miesięcznie Internet światłowodowy w cenie Dostępność: Pokój dostępny od zaraz Umowa: Najem okazjonalny — bezpieczeństwo dla obu stron Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zależy nam na dobrej atmosferze, więc chętnie poznamy Cię przed podjęciem decyzji. Zapraszam również do obejrzenia oferty drugiego pokoju 13m2, dostępnej na moim profilu Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego