Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Kawalerki
DomiportaBiuro nieruchomości

Nowoczesne 18 m2 w Gdańsku Przeróbce – bez formalności!: Gdańsk Przeróbka: Siennicka

3050 zł / mies.

Przeróbka, Opala Gdańsk

1pokój
18 m²metraż
Parter/7 piętropiętro
169 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3050 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc3050 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3050 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: do negocjacji.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaZwierzęta akceptowane

Opis

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?? Uciążliwego właściciela??? ZAPRASZAMY DO Nas ! - NIE MUSISZ DOKUMENTOWAĆ ZAROBKÓW ( POPROSTU PŁACISZ I SIĘ WPROWADZASZ) - BEZ zbędnych formalności (PŁACISZ I MIESZKASZ) - BEZ skomplikowanych umów ( POPROSTU REZERWUJESZ POBYT) - SAM decydujesz ile mieszkasz ( w kazdej chwili możesz skrócić lub wydłużyć pobyt) Doskonała lokalizacja w Śródmieściu Gdańska nad rzeką. W CENIE ZAKWATEROWANIA : - WSZYSTKIE MEDIA (PODANA KWOTA JEST KWOTĄ ŁĄCZNĄ) - SIŁOWNIA 24/7 - SAUNA - WORKING SPACE - SALE KONFERENCYJNE - POKOJE GIER (PLAYSTAYION) - POKOJE KINOWE - DUŻA WSPÓLNA NOWOCZESNA W PEŁNI WYPOSAŻONA KUCHNIA (każde mieszkanie posiada oczywiście swój własny aneks kuchenny) - ZWIERZĘTA AKCEPTOWANE - PARKING Zapraszam serdecznie do kontaktu