Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
Mieszkanie do wynajęcia, 80 m² Wrzeszcz, Edwarda Stachury - 1/271 / 27
Zobacz na morizonstrona zewnętrzna

Mieszkanie do wynajęcia, 80 m² Wrzeszcz, Edwarda Stachury

5500 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Wrzeszcz Górny, Stachury

3pokoje
80 m²metraż
Parterpiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5500 zł
Czynsz administracyjny800 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc6300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 11 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaZmywarkaPrysznicTaras

Opis

Wynajmę przestronny, 3-pokojowy apartament z tarasem na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku, przy ul. Stachury. Garnizon to miejsce do życia, pracy jak i spędzania czasu wolnego. Mieszkańcy mają wygodny dostęp do wielu urokliwych kawiarni, pubów i różnorodnych restauracji, w których można przyjemnie spędzić wolny czas. Apartament znajduje na ostatnim 4 piętrze budynku wyposażonego w cichobieżną windę. Mieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni ( z każdej jest możliwość wyjścia na taras), łazienki z dużym prysznicem oraz przedpokoju z szafami w zabudowie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Apartament jest częściowo umeblowany( brak zielonej kanapy), urządzony w industrialnym stylu. Kuchnia w pełni wyposażona (piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka, zmywarka, lodówko - zamrażarka, komplet naczyńi garnków). W mieszkaniu bardzo szybki Internet i telewizja UPC. Koszty: Mieszkanie dostępne od czerwca 2026r. Umowa najmu okazjonalnego na rok z możliwością przedłużenia. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.