Powrót do ofertGdańsk / Pokoje
1 / 8
1pokój
6. piętropiętro
Koszty
Czynsz najmu1300 zł
Razem / miesiąc1300 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
Opis
Do wynajęcia pokuj jedno osobowy dla kobiety lub studentki 2 kilometry od plaży z dobrą komunkacją tak autobusy jak tramwaj w pobliżu. Mieszkanie znajduje sie na 6 piętrze z widokiem na Westerplatte.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 01:31
Lokalizacja
Otwórz mapęNowy Port
Opłaty
~1300 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji
Podobne oferty
Zobacz więcej podobnych ofertPokoj do wynajęcia - Gdańsk Suchanino - bez dodatkowych kosztów
Suchanino, Powstańców Warszawskich
65 m²1 pok.
1650 zł / mies.
PROMOCJA -50% Pokój jednoosobowy - Grunwaldzka 571C - Oliwa
Strzyża, Grunwaldzkiej
1 pok.
1100 zł / mies.
PROMOCJA -50% Pokój jednoosobowy - Kartuska - Gdańsk Wrzeszcz
Wrzeszcz, Kościuszki
1 pok.
950 zł / mies.