Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Kawalerki
Nowoczesne mieszkanie 31 m² z dużą loggią/balkonem, miejscem garażowym i blisko morza. Wynajem krótkoterminowy Oferujemy komfortowe, w pełni wyposa - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXBiuro nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie 31 m² z dużą loggią/balkonem, miejscem garażowym i blisko morza. Wynajem krótkoterminowy Oferujemy komfortowe, w pełni wyposa

3800 zł / mies.

Letnica, Nowoczesne

1pokój
31 m²metraż
3. piętropiętro
123 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3800 zł
Razem / miesiąc3800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Min. okres najmu
3 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaZwierzęta akceptowaneMonitoringCicha okolicaBlisko parku

Opis

Nowoczesne mieszkanie 31 m² z dużą loggią/balkonem, miejscem garażowym i blisko morza.
Wynajem na długi lub krótki czas.
Oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m², położone na 3. piętrze w zupełnie nowym budynku na kameralnym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie portu morskiego.
Lokalizacja: Gdańsk, ulica Filarskiego 1
kilka minut spacerem do morza
blisko Parku Brzezińskiego
spokojna, zielona okolica z rozwiniętą infrastrukturą
Budynek i udogodnienia:
nowoczesny apartamentowiec
całodobowa recepcja
dostęp do siłowni
zadbane części wspólne
liczne ławki, tereny zielone i place zabaw
Jesteśmy zainteresowani współpracą.
53*******83

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie16 kwi 2026, 04:29