Powrót do ofertBydgoszcz / Mieszkania
Ta oferta już nie jest aktywna
Oferta wygasła niedawno. Pokazujemy ją nadal, żeby łatwiej było porównać szczegóły, ale prawdopodobnie nie jest już dostępna. Sprawdź podobne aktywne oferty poniżej.
1 / 29
Kameralne 2-pokojowe mieszkanie z parkingiem w Fordonie: Bydgoszcz: Bydgoska
1708 zł / mies.
ul. Bydgoska 40/1
2pokoje
56,9 m²metraż
1/2 piętropiętro
30 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1708 zł
Razem / miesiąc1708 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1708 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- olejowe
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
Parking prywatnyMonitoring
Opis
Adres:ul. Bydgoska 40/1, Bydgoszcz Powierzchnia:56,93 m2 Liczba pokoi:2 Cena:30,01 zł/m2 + VAT ?- Media i udogodnienia885info.nierucskontaktuj się Cena i warunki najmu nieruchomości lub lokali pozostajądo uzgodnienia. Poczta Polska S.A. nie wyklucza przeprowadzenia przetargu na najem ww. pomieszczeńlub całości budynku. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 571
Lokalizacja
Otwórz mapęul. Bydgoska 40/1
Opłaty
~1708 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji