Powrót do ofertBydgoszcz / Mieszkania
1 / 8
OLXWłaściciel
Centrum, przy Wyspie Młyńskiej, 2 pokoje, 33 m2
1740 zł / mies.+ Czynsz adm. 680 zł
Czartoryskiego 15
2pokoje
33 m²metraż
3. piętropiętro
53 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1740 zł
Czynsz administracyjny680 zł
Razem / miesiąc2420 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2420 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 kwietnia 2027.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 1 kwietnia 2027
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaOgródMonitoringBlisko komunikacjiBlisko sklepów
Opis
Wynajmędwupokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Czartoryskiego 15, tużprzy Wyspy Młyńskiej, naprzeciwko uczelni WSG. Czyste, zadbane, wolne od 1 kwietnia. Mieszkanie jest jasne i ciepłe, bardzo funkcjonalnie urządzone.
33 m², III piętro, duża loggia, winda, teren ogrodzony z monitoringiem. Ogrzewanie miejskie.
Opłaty:
1740 zł + czynsz do spółdzielni 680 zł + liczniki wg zużycia.
Możliwośćszybkiego założenia światłowodu w cenie ok 40 złmiesiecznie.
Kaucja zwrotna: 2500 zł.
Na wyposażeniu znajdująsięm.in:
Doskonałe połączenie komunikacyjne, w pobliżu przystanek tramwajowy przy ul. Garbary oraz galeria handlowa Rondo z supermarketem Auchan.