Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBydgoszcz / Mieszkania
OLXBiuro nieruchomości

Mała kawalerka 2 piętro ulica Sienkiewicza Brak Kaucji 1600+prąd

1600 zł / mies.

Sienkiewicza Brak Kaucji

1pokój
21,5 m²metraż
2. piętropiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1600 zł
Razem / miesiąc1600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Bez mebli
LodówkaPralkaPrysznicZwierzęta akceptowane

Opis

Kawalerka, IIp, Sienkiewicza, 21,48m2

Posiadamy w ofercie więcej mieszkańdo wynajęcia. Zapraszamy na nasząstronę Biuro Nieruchomości MASS Bydgoszcz

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treściąogłoszenia przed kontaktem telefonicznym.

Możliwośćobejrzenia mieszkania po wcześniejszej wstępnej rozmowie telefonicznej. Prezentacja oraz kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Biuro Nieruchomości pobiera prowizjęw wysokości jednomiesięcznego czynszu przy podpisaniu umowy najmu. Brak Kaucji do właściciela.

Warunkiem wynajęcia mieszkania jest wykazanie odpowiedniego dochodu przez osoby zainteresowane wynajęciem (minimum umowa o pracępowyżej najniższej krajowej, przy większej ilości osób wykazane zarobki musząbyćadekwatnie wyższe)

Mieszkanie o niższym standardzie. 1 pokój z aneksem kuchennym. Stan mieszkania jak na zdjęciach (Brak Kaucji). Mieszkanie nieumeblowane i niewyposażone w pralkę. W kuchni komplet mebli, zlewozmywak, lodówka, Łazienka z prysznicem, woda ogrzewana bojlerem elektrycznym. Możliwośćotrzymania dodatku mieszkaniowego i meldunku. Kamienica znajduje się w początkowej części ul. Sienkiewicza.