Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBydgoszcz / Mieszkania
Najem mieszkanie - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Najem mieszkanie

4100 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

Paryskim

3pokoje
62 m²metraż
2. piętropiętro
66 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4100 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Razem / miesiąc4600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
12 maja 2026

Opis

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m², położone na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym i bezpiecznym Osiedlu Paryskim w Bydgoszczy.

Mieszkanie jest w pełni zagospodarowane oraz wyposażone, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój.

Atuty nieruchomości: zamknięte, monitorowane i chronione osiedle, bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu szpital, uczelnie oraz tereny usługowe, bliskośćsklepów, punktów handlowych i usługowych, świetny dostęp do komunikacji miejskiej, spokojna i przyjazna okolica, funkcjonalny układ pomieszczeńidealny zarówno dla rodzin, jak i studentów lub osób pracujących. bez zwierząt i nie dla osób palących. Koszty: czynsz najmu: 4300 zł czynsz administracyjny: ok. 500–1000 zł (w zależności od liczby osób) energia elektryczna: według zużycia możliwośćpodłączenia światłowodu, Mieszkanie łączy komfort codziennego życia z wygodąwynikającąz doskonałej lokalizacji.