Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBydgoszcz / Mieszkania
Kawalerka w centrum - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Kawalerka w centrum

1635 zł / mies.

Bydgoszcz

1pokój
22 m²metraż
Parterpiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1635 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1635 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1635 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.

Opis

Wynajmę, kawalerkę (22m2)w centrum Bydgoszczy 3 Maja ( obok hotelu City). Wyposażonąwe własną łazienkęz prysznicem i aneks kuchenny. Kawalerka jest umeblowana, na wyposażeniu TV , internet bezprzewodowy. W korytarzu pralka. Kaucja 1100zł. Opłaty za media w cenie kawalerki. Zapraszam do obejrzenia i podjęcia decyzji o wynajmie.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 00:48

Lokalizacja

Bydgoszcz

Dokładna lokalizacja ukryta przez portal źródłowy

Pokaż okolicę w Google Maps