Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Kawalerki
Nieruchomości-OnlineOLXBiuro nieruchomości

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 29,20 m²

1800 zł / mies.+ Czynsz adm. 665 zł

Łazarz, Chociszewskiego

1pokój
29,2 m²metraż
Parter/4 piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1800 zł
Czynsz administracyjny665 zł
Media~200 zł
Razem / miesiąc2665 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2665 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~200 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 19 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
19 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneBalkonPralkaPrysznicOgródRolety zewnętrzneBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Polecam ofertę kawalerki do wynajęcia, położonej w Poznaniu na Wildzie - ul. Jana Umińskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku z cegły. Teren wokół bloku ogrodzony możliwość parkowania auta na terenie osiedla. Mieszkanie dostępne od zaraz. OPIS LOKALU Mieszkanie o powierzchni ok. 29,2 m2 składa się z: Pokoju z aneksem kuchennym ok. - 19,3 m2 Łazienki - ok. 3,4 m2 Garberowby ok. - 2,7 m2 Wejścia ok. - 3,8 m2 Do mieszkania przynależy balkon - ok. 4,4 m2 Piętro 0 w 4 piętrowym bloku Ogrzewanie: cieplik miejski Wystawa okien: wschodnia Czynsz do wspólnoty : około 665 pln Standard wykończenia: Mieszkanie w stanie dobrym, umeblowane ze sprzedętami AGD. W oknach zamontowane zewnętrzne rolety. podłogi - parkiet ściany - gładź gipsowa okna - PCV łazienka z prysznicem i pralką KOMUNIKACJA: Przystanek tramwajowy Kosińskiego 450 m (linie: 2, 9, 10,18,19) Przystanek tramwajowy Kosińskiego 450 m (linie: 215) Przystanek autobusowy Robocza100 m (linie: 171) OPIS LOKALIZACJI: W bliskiej odległości znajdziemy: szkoła podstawowa nr 5 - 500 km żłobek i przedszkole - 600 m market Lidl/ Żabka - 550m/ 100 m szpital HCP - 2 km park im. Jana Pawła II - 1,3 km w okolicy także fryzjer, pizzeria oraz apteki KOSZTY: Czynsz: 1800 Kaucja: 3600 Opłaty: 655 pln + prad wg. zużycia Wilda to dzielnica, która łączy bliskość infrastruktury z szybkim dostępem do terenów zielonych. Do parku im. Jana Pawła II (Łęgi Dębińskie) lub w nadwarciańskie tereny spacerowe dojdziemy w 15 min.