Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
Mieszkanie na wynajem, 38 m² Rataje - 1/201 / 20
Zobacz na gratkastrona zewnętrzna

Mieszkanie na wynajem, 38 m² Rataje

2050 zł / mies.+ Czynsz adm. 790 zł

Dębiec, Rzeczypospolitej

2pokoje
38 m²metraż
1/4 piętropiętro
54 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2050 zł
Czynsz administracyjny790 zł
Media~100 zł
Razem / miesiąc2940 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2940 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~100 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
30 marca 2026
Mile widziani
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorTarasOgródDomofonCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem – Rataje, os. Rzeczypospolitej 45 – świetna lokalizacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: Wirtualna wizyta w mieszkaniu 360 stopni - Spacer online - Film YouTube - Szczegóły i więcej zdjęć na Reklam Influencer'ska na social media (kliknij lub kopiuj)- w trakcie tworzenia

Lokalizacja

: Poznań, Rataje – os. Rzeczypospolitej 45 Świetne połączenie z całym miastem – bliskość głównych arterii komunikacyjnych umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do centrum miasta, jak również na obrzeża czy w inne części Poznania. Liczne linie autobusowe i tramwajowe (około 400 m) zapewniają sprawny transport publiczny, a szybki wyjazd z osiedla w kierunku różnych części miasta oraz autostrady A2, jest dużym plusem dla osób ceniących sobie mobilność i wygodę podróżowania. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowa i usługowa. Między innymi sklepy spożywcze(Biedronka, Lidl, Selgros) oraz Galeria Pasaż Rondo, co zapewnia mieszkańcom wygodę i oszczędność czasu. Spokojna, zielona okolica i miłe sąsiedztwo.