Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Bezpośrednio słoneczne 2-pok mieszkanie na osiedlu Atanera

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Stare Miasto, ul. Sielawy

2pokoje
48,5 m²metraż
1/4 piętropiętro
52 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc3100 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3100 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
Tak
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

Polecam na wynajem zadbane, bardzo słoneczne mieszkanie, położone na 1. piętrze w niewielkim, czteropiętrowym, świeżo odnowionym bloku. Budynek znajduje się w parku ze stawkiem, na zamkniętym osiedlu Atanera. W bloku jest ogólnodostępna suszarnia i rowerownia. Mieszkanie z możliwością wynajmu od 1 lipca. Oferta pochodzi bezpośrednio od WŁAŚCICIELA. Mieszkanie składa się z: osobnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, korytarza. Z salonu jest wyjście na balkon z pięknym widokiem na zieleń. Wnętrza wykończone naturalnymi materiałami (m.in. deska barlinecka, marmurowe parapety). Wyposażenie: Kuchnia : zabudowa IKEA, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, lodówka z zamrażarką, okap, drewniany stółi krzesła. Łazienka : kabina prysznicowa Hueppe, armatura i szafki Koło, pralka. Sypialnia : drewniane meble – łóżko podwójne, stolik nocny, toaletka. Korytarz : pojemna szafa wnękowa. Salon : rozkładana skórzana kanapa, 2 pufy. Lokalizacja: Cicha, zielona okolica, dobrze skomunikowana z centrum miasta. Opłaty: czynsz najmu: 2500 zł, czynsz administracyjny: 600 zł (w tym zimna i ciepła woda, centralne ogrzewanie, monitoring, fundusz remontowy, zarząd), prąd wg licznika, kaucja: 3100 zł (jednorazowo, zwrotna po zakończeniu umowy). Warunki dodatkowe: Brak możliwości wynajmu osobom palącym i posiadającym psy. Wynajem wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego, minimum na 1 rok. Koszty notarialne pokrywane przez najemcę. Weryfikacja najemcy na platformie sim pl.rent. Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję.