Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
Mieszkanie Małachowskiego - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Mieszkanie Małachowskiego

2500 zł / mies.

Komandoria, Małachowskiego

3pokoje
49,6 m²metraż
Parter/3 piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Razem / miesiąc2500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
1 czerwca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking publicznyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Na wynajem od 1 czerwca klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe (49,6m2) na ul. Małachowskiego.

W skład nieruchomości wchodzą:

zmywarkę)

Mieszkanie wykończone w klimatycznym loftowym stylu.

Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3 piętrowym z prywatnym terenem do parkowania

pojazdów (zabezpieczonym szlabanem).

Cicha i zielona okolica. W pobliżu: Żabka, Biedronka, Lidl, Apteka, przystanki komunikacji miejskiej

(tramwaj + autobus), plac zabaw. Niedaleko szkoła, przedszkole i żłobek. 10 min pieszo do Ronda Śródka

i do jeziora Maltańskiego.

Mieszkanie wyposażone w piec gazowy dwufunkcyjny (podgrzew wody + ogrzewanie).

Opłaty:

Wymagany najem okazjonalny.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie17 maj 2026, 13:10