Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
Klimatyczne mieszkanie przy Rynku Łazarskim - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Klimatyczne mieszkanie przy Rynku Łazarskim

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 870 zł

Łazarz, Małeckiego

2pokoje
44,1 m²metraż
3. piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny870 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3370 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3370 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
13 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicZwierzęta akceptowaneBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Klimatyczne, jasne mieszkanie w odnowionej kamienicy przy samym Rynku Łazarskim! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy przy ulicy Małeckiego na poznańskim Łazarzu. Duże okna oraz wysokie sufity sprawiają, że wnętrze jest dobrze oświetlone i przestronne, a ceglana oryginalna ściana nadaje przyjemnego klimatu.

Wejście do kamienicy jest zabezpieczone bramą.

Mieszkanie składa się z:

Lokalizacja

Ogrzewanie: miejskie Parking: miejski na ulicy

Koszty

Zwierzęta mile widziane. :) Najem okazjonalny (koszty u notariusza będąpokryte przez właściciela).

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Źródło i świeżość