Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomWłaściciel

2 oddzielne pokoje z ogródkiem | Dostępne od zaraz - obok CH Posnania

3300 zł / mies.+ Czynsz adm. 640 zł

Nowe Miasto, ul. Brneńska

2pokoje
38,6 m²metraż
Parterpiętro
86 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3300 zł
Czynsz administracyjny640 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3940 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3940 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
15 maja 2026
Umeblowanie
Tak
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicInternet w cenieZwierzęta akceptowaneOgródMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

| English below | DOSTĘPNE OD ZARAZ

– bez prowizji, bez pośredników. Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,57 m² w budynku z 2024 roku na osiedlu Resi4Rent, ul. Brneńska 9 . Świetna lokalizacja blisko AWF i Politechniki Poznańskiej. Zwierzęta mile widziane.

W lokalu

Salon: rozkładana 2 osobowa sofa, szafka RTV, stolik kawowy, szafa. Sypialnia: łóżko 200x160 cm, szafa, szafka nocna. Kuchnia: płyta grzewcza, lodówko-zamrażarka okap, zmywarka i piekarnik; stół z 2 krzesłami. Łazienka: pralka, prysznic, szafka podwieszana, szafka pod umywalką.

Cena

opłata podstawowa: 3300 zł opłata administracyjna: 640 zł Razem: 3940 zł + media (według zużycia prąd, ogrzewanie, woda) + wywóz śmieci Cena obowiązuje przy umowie na 12 miesięcy. Wymagany depozyt zabezpieczający.

Okolica

W pobliżu liczne sklepy: Żabka, Biedronka, Netto. 100 m do Centrum Handlowego Posnania. 2 km do Jeziora Maltańskiego. 5 minut pieszo do restauracji i kawiarni. Przystanek autobusowy – 2 minuty pieszo. Przystanek tramwajowy – 10 minut pieszo.

Dodatkowe

Atuty

Całodobowy monitoring oraz ochrona Obsługa administratora - pomoc w razie awarii i drobne naprawy. Biuro obsługi klienta na terenie osiedla otwarte w godzinach 9:00-17:00. Zwierzęta mile widziane. Przestrzeń coworkingowa tylko dla naszych mieszkańców, do pracy oraz spędzenia wolnego czasu Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na parkingu naziemnym za dodatkową opłatą. Wifi w cenie Resi4Rent – Firma/Właściciel - Mieszkania w Abonamencie

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie15 maj 2026, 21:04

Lokalizacja

Otwórz mapę
Nowe Miasto, ul. Brneńska