Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Kawalerki
Okazja!. Wilda ul. Przemysłowa 1 pok. 26,2 m2 cena 1800zł - 1/261 / 26
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomOtodomOtodomBiuro nieruchomości

Okazja!. Wilda ul. Przemysłowa 1 pok. 26,2 m2 cena 1800zł

1800 zł / mies.+ Czynsz adm. 614 zł

Dębiec, Przemysłowa

1pokój
26 m²metraż
1/3 piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1800 zł
Czynsz administracyjny614 zł
Razem / miesiąc2414 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2414 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicInternet w cenieMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięte

Opis

Okazja!. Wilda ul. Przemysłowa 1 pok. 26,2 m2 cena 1800zł Wilda ul. Przemysłowa. Ładne mieszkanie 1 pokojowe całkowicie umeblowane i wyposażone ( 26,2 m 2) na2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy ( winda ). Centralne ogrzewanie. Liczniki: ciepła ( centralne ogrzewanie ), ciepłej i zimnej wody ). Pokój z aneksem kuchennym. Kuchnia umeblowana z lodówką i płytą ceramiczną ( 2 pola grzejne ). Brak piekarnika i zmywarki. Łazienka z WC, kabina prysznicowa. Na podłodze w pokojach panele. Cena 1800 zł. + czynsz do administracji około 614 zł. Mieszkanie dla pracujących, studiujących, ewentualnie pary. Do wynajęcia od zaraz. Kontakt-BON ABRA tel.602/216-532