Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Kawalerki
OtodomBiuro nieruchomości

Nowoczesny pokój dostępny od zaraz, nowe mieszkanie, Poznań Starołęka

1250 zł / mies.+ Czynsz adm. 200 zł

Starołęka, ul. Starołęcka

1pokój
12 m²metraż
Parterpiętro
104 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1250 zł
Czynsz administracyjny200 zł
Razem / miesiąc1450 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneWannaBlisko komunikacji

Opis

Szukasz pokoju, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Oferujemy do wynajęcia jasny, ustawny i w pełni umeblowany pokój w zupełnie nowym mieszkaniu o powierzchni 55 m², zlokalizowanym w prestiżowej inwestycji Widok Warta (oddana do użytku w 2024/2025 r.). Dlaczego warto? Standard: To mieszkanie typu "pierwszy najem". Wszystkie meble, materace i sprzęty AGD są fabrycznie nowe. Bądź pierwszą osobą, która z nich skorzysta! Wyposażenie pokoju: Pokój jest w pełni umeblowany (wygodne łóżko, szafa, biurko do pracy/nauki, regał). Części wspólne: Do dyspozycji lokatorów jest oddzielna, nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz elegancka łazienka z wanną. Lokalizacja: ul. Starołęcka 34. Doskonały dojazd do centrum (tramwaje, autobusy), a jednocześnie bliskość terenów spacerowych nad Wartą. Koszty: Czynsz najmu: 1450 zł Opłaty administracyjne: ok. 200 PLN (zaliczki na wodę, ogrzewanie, śmieci) Prąd: płatny według faktur (proporcjonalnie do liczby mieszkańców). Kaucja: wymagana przy podpisaniu umowy. Zapraszamy osoby dbające o czystość i szanujące wysoki standard wykończenia. Dostępne od zaraz!