Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
Wynajmę mieszkanie w cichej okolicy - Koralowa z garażem podziemnym - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę mieszkanie w cichej okolicy - Koralowa z garażem podziemnym

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

Koralowej 35

2pokoje
37,8 m²metraż
1. piętropiętro
66 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny450 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaTarasCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Wynajmęnowe, umeblowane mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Węglinek.
Lokal o powierzchni 37,77 m2 mieści się w bloku z windąw cichej okolicy przy ul. Koralowej 35 na pierwszym piętrze. Obejmuje następujące pomieszczenia: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój z dużą, pojemnąszafą. Do mieszkania przynależy dodatkowo piwnica o pow. 3,62 m2 i garażpodziemny w cenie najmu.
Atutem lokalu jest duży wygodny taras o pow. 11,62 m2 z widokiem na zielonąprzestrzeńgdzie w ciszy można odpocząćlub wypićporannąkawę. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztączęści miasta.
Opłaty; 2500zl + media wg zużycia + czynsz administracyjny (450 zł). Wymagana kaucja zwrotna. Ogrzewanie miejskie, woda zaliczkowo w czynszu. Okres wynajmu min. 1 rok. Możliwośćzamieszkania od maja. W okolicy poczta, przedszkole, szkoła, fryzjer, kawiarnie, Żabki, Stokrotka oraz teren zielony.