Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 3
OtodomBiuro nieruchomości
Nałęczowska 20 | AKCEPTUJĘ ZWIERZĘTA | Wyposażone | ENG VERSION | 2022
2550 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł
ul. Nałęczowska
2pokoje
41,4 m²metraż
4. piętropiętro
62 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2550 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc3550 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3550 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 lipca 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 1 lipca 2026
- Typ umowy
- Okazjonalny
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaZwierzęta akceptowaneMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni
Opis
English version under polish
- Blisko Miasteczka Akademickiego i centrum miasta – ok. 5–10 minut
- Blisko przystanki komunikacji miejskiej – ok. 3 minuty pieszo
- Szybki dostęp do al. Kraśnickiej, al. Solidarności i obwodnicy miasta – ok. 5 minut
- W pobliżu sklepy, restauracje, usługi oraz m.in. Galeria Plaza i E.Leclerc – ok. 5–7 minut
- Blisko przychodnie i opieka medyczna
- W okolicy tereny zielone, siłownie, trasy rowerowe
- Szybki wyjazd w każdą część miasta
- Living room with kitchenette
- Bedroom
- Bathroom with WC