Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
OLXWłaściciel

Sympatyczna i czysta kawalerka do wynajęcia LSM

2400 zł / mies.

Lublin

1pokój
39,5 m²metraż
1. piętropiętro
61 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Razem / miesiąc2400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneBalkonKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPralkaWannaBlisko uczelni

Opis

Oferujędo wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,5 m². Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie posiada duży balkon i główne okno, wychodzące na teren zadrzewiony.

W mieszkaniu jest funkcjonalna kuchnia z jasnymi płytkami oraz łazienka z wanną. Ciepła woda z nowego piecyka gazowego. Podłogi w salonie pokryte sądrewnem, co nadaje wnętrzu przytulny klimat.

Na wyposażeniu pralka, lodówka, kuchenka. Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dogodna. W pobliżu znajdziesz parki, kawiarnie oraz restauracje. W okolicy znajdująsiętakże szkoły oraz uczelnie wyższe, co czyni to miejsce idealnym dla studentów.

Cena miesięczna: 1800 złwynajem + 600 złczynsz + opłaty licznikowe za prąd i gaz. Kaucja w wysokości 2500 zł Do wynajęcia od 06.2026 r.