Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
2 pokoje w centrum miasta - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

2 pokoje w centrum miasta

1999 zł / mies.+ Czynsz adm. 150 zł

Lubartowskiej 55

2pokoje
40 m²metraż
1. piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1999 zł
Czynsz administracyjny150 zł
Parking (opcjonalnie)+ 150 zł / mies.
Razem / miesiąc2149 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2149 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 10 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
10 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyOgród

Opis

Do wynajęcia przytulne mieszkanie położone na 1 piętrze prywatnej kamienicy przy ul. Lubartowskiej 55. Lokal został świeżo wyremontowany i jest gotowy do zamieszkania od zaraz.

Mieszkanie składa się z: – sypialni, – pokoju, – kuchni z jadalnią, – łazienki.

Kamienica jest zamknięta i objęta kontrolądostępu – wejście mająwyłącznie mieszkańcy, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Do dyspozycji lokatorów pozostaje równieżogród znajdujący się na tyłach budynku. To idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu lub organizacji grilla po wcześniejszym uzgodnieniu.

Warunki najmu: – kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu, – umowa w formie najmu okazjonalnego (koszt aktu notarialnego ponosi najemca), – minimalny okres najmu: 12 miesięcy.

Najemca poza czynszem pokrywa wyłącznie koszty zużytych mediów: – gaz (ogrzewanie i podgrzanie wody), – prąd, – woda, – wywóz śmieci.