Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Wynajmę kawalerkę z balkonem i mp, Pagi 11

1990 zł / mies.+ Czynsz adm. 530 zł

Lesława Pagi

1pokój
29 m²metraż
3. piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1990 zł
Czynsz administracyjny530 zł
Media~90 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2610 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2610 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~90 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaMikrofalówkaPralkaZmywarkaPrysznicOgródBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia po raz pierwszy kawalerka z balkonem, miejscem parkingowy na osiedlu Wieniawa Residence przy ul. Lesława Pagi 11 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesny budynek z 2024 roku. Mieszkanie widne i ciepłe, ogrzewane i ciepła woda miejskie, nie ma gazu w lokalu. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Duży balkon. Powierzchnia 29m2. 3 piętro w bloku z windą. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Zwierzęta-do konsultacji, wymagana zgoda. Lokalizacja: W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej i sklepy. Mieszkanie jest położone bezpośrednio przy Miasteczku Akademickim UMCS i parku akademickim. W pobliżu również UP, K UL. PLAZA, Stare Miasto, Deptak, Ogród Saski w zasięgu spaceru. Wyposażenie: Salon: sofa z funkcją spania, szafa, duża komoda, stół z krzesłami. Aneks kuchenny wyposażony m.in. w zmywarkę, płytę indukcyjną, mikrofalówkęi lodówkę. Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka, pralka, WC. Otoczenie: Basen - 350 m, Centrum handlowe - 1 500 m, Park - 500 m, Siłownia - 350 m, Sklep spożywczy - 450 m, Uczelnia wyższa - 400 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 500 m, Autobusy nr - Przystanki Pana Tadeusza 01 o 02, Kampus Zachodni UMCS 01, Spadochroniarzy 01 i 02 , Odległość od stacji PKP - 3 500 m, Odległość do dworca autobusowego - 3 500 m Cena najmu: 1990 zł Opłaty administracyjne: 530 zł/1 osoba; 640 zł/2 osoby; 750 zł/3 osoby; Średnie opłaty za media: 90 zł/1 osoba; 120 zł/2 osoby; 150 zł/3 osoby; Suma opłat: 2610 zł/1 osoba; 2750 zł/2 osoby; 2890 zł/3 osoby; Pełna kwota kaucji wymagana przy zawarciu umowy najmu. Zarezerwuj zdalnie !! Telefon: E-mail: Lokal dostępny do oglądania 7 dni w tygodniu, także w święta