Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą - ul. Koralowa - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą - ul. Koralowa

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 445 zł

Koralowa

1pokój
29,5 m²metraż
4. piętropiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny445 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc3245 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3245 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaBlisko komunikacji

Opis

*Ogłoszenie w imieniu właścicielki za jej zgodą*

Mieszkanie dostępne od lipca

Położny na 4. piętrze, w pełni wyposażony lokal mieszkaniowy o powierzchni 29,5 m2 składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe (płatne oddzielnie).

Cichobieżne windy, bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych w centrum osiedla. W pobliżu znajdująsię ścieżki rowerowe, zielony wąwóz u Stary Las. Dobre połączenie z sieciąkomunikacyjną Lublina. Rozwinięta infrastruktura miejska w sąsiedztwie szkoła, przedszkola, poczta, sklepy, przychodnia, kawiarnie.

Wszystko co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni.