Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 6
Kawalerka w bloku z 2024 roku, MP podziemne w cenie
2170 zł / mies.+ Czynsz adm. 530 zł
Kawalerka
1pokój
29 m²metraż
3. piętropiętro
75 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2170 zł
Czynsz administracyjny530 zł
Razem / miesiąc2700 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaZwierzęta akceptowaneCicha okolicaBlisko uczelni
Opis
Przytulna kawalerka o powierzchni 29 m2 na 3 piętrze nowego bloku. Do mieszkania przynależy podziemne miejsce postojowe. Balkon z możliwościąaranżacji w oświetlenie led, stolik, leżak. Spokojna okolica, dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Do miasteczka akademickiego około 12 minut pieszo.
Koszt najmu 2170 zł Opłaty administracyjne: 530 zł/1 osoba; 640 zł/2 osoby zaliczki na prąd około 100 zł
Wymagany udokumentowany dochód oraz kaucja. Proszęo kontakt telefoniczny PIĘĆ 3 PIĘĆ 200 8 SZEŚĆ 5
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie03 maj 2026, 19:16
Lokalizacja
Opłaty
~2700 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji