Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
Kawalerka na Nałęczowskiej - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Kawalerka na Nałęczowskiej

1899 zł / mies.+ Czynsz adm. 350 zł

Nałęczowskiej 18

1pokój
18 m²metraż
1. piętropiętro
106 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1899 zł
Czynsz administracyjny350 zł
Razem / miesiąc2249 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2249 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2300 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Studenci
Mile widziani
Bez prowizjiUmeblowaneWindaPralkaTelewizorPrysznicInternet w cenieBlisko komunikacji

Opis

Do wynajęcia nowoczesna mikrokawalerka w nowym apartamentowcu przy ul. Nałęczowskiej 18 w Lublinie. Bezpośrednio bez pośredników.

Lokalizacja: Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Doskonała lokalizacja – świetna komunikacja miejska, szybki dojazd do centrum oraz bliskośćsklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W lokalu jest cicho, co sprzyja nauce i wypoczynkowi.

Powierzchnia: 18m2

W pełni umeblowana i wyposażona: aneks kuchenny z niezbędnym sprzętem AGD, szafa, rozkładane wygodne łóżko, biurko, fotel., TV. W lokalu dostępny szybki internet (w cenie najmu).

Łazienka z prysznicem i pralką

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się od 1.05.2026r.