Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
Mieszkanie Lublin Lesława Pagi - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Mieszkanie Lublin Lesława Pagi

2600 zł / mies.

Lublin

2pokoje
37,5 m²metraż
Parterpiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Częściowo
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaPralkaPrysznicInternet w cenieTarasOgródBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Oferujędo wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze w apartamentowcu. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i świeżo wykończone.W skład lokalu wchodzi nowoczesna kuchnia oraz przestronny salon. Łazienka wyposażona jest w prysznic, toaletęi umywalkęi pralkęautomatyczną. W budynku znajduje sięwinda oraz parking strzeżony. Do mieszkania przynależy Ogródek z tarasem.

Nieruchomośćznajduje się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum. W okolicy znajdziesz wiele punktów usługowych, jak sklepy, kawiarnie oraz restauracje. Do dyspozycji masz równieżtereny zielone, takie jak Park Akademicki. Doskonała komunikacja zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego, co ułatwia codzienne dojazdy.