Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 15
Atrakcyjne 2 pokoje z windą i balkonem – IDEALNE NA BIURO
2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 660 zł
Relaksowej
2pokoje
49,2 m²metraż
3/3 piętropiętro
53 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny660 zł
Razem / miesiąc3260 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3260 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 czerwca 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Gazowe
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Dostępne od
- 1 czerwca 2026
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaPralkaZmywarkaPrysznicBidetBlisko komunikacji
Opis
Do wynajęcia przestronny, 2-pokojowy lokal o powierzchni 49,2 m², usytuowany na 3. piętrze w budynku z nowoczesnąwindą. Lokal idealnie nadaje się na ciche biuro, gabinet, pracownię.
W skład lokalu wchodzą:
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym na ul. Relaksowej w Lublinie w dzielnicy Botanik. Blisko przystanki komunikacji miejskiej. Wygodny dojazd dla klientów i pracowników. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, paczkomat.
DLACZEGO WARTO?
KOSZTY dodatkowe
Lokalizacja
Otwórz mapęRelaksowej
Opłaty
~3260 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji