Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 15
1pokój
30,5 m²metraż
2. piętropiętro
59 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1800 zł
Razem / miesiąc1800 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking publicznyWindaZwierzęta akceptowane
Opis
Wynajmękawalerkę 30m ,ul...Relaksowa , 2 piętro,balkon,salon z aneksem kuchennym,2 miejsca parkingowe,1800 plus czynsz 350 plus opł.licznikowe
Lokalizacja
Opłaty
~1800 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji