Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 8
OLXBiuro nieruchomości
Wynajmę nowe mieszkanie 2 p.40m Centrum Racławicka/Głęboka
2290 zł / mies.
Lublin
2pokoje
42 m²metraż
Parterpiętro
55 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2290 zł
Razem / miesiąc2290 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2290 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Umeblowanie
- W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaTarasMonitoringOsiedle zamknięteBlisko komunikacji
Opis
Mieszkanie 42m. Nowoczesne Budownictwo i Infrastruktura. Składa się z Salonu z aneksem kuchennym,oddzielnej sypialni,łazienki,przedpokoju. Posiada duży taras/balkon. Osiedle zamknięte i monitorowane. Wjazd tylko przez szlaban. Na parterze lokale usługowe gastronomiczne/beauty. Doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta. 5min do wydziałów KUL,UMCS. Przystanek autobusowy,wynajem rowerów ,hulajnog w odległości 50m.
Opłaty dodatkowe: czynsz ,prąd.(410zł.) Kontakt tylko telefoniczny. Pośrednikom dziękuję.,czyns
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 13:19
Lokalizacja
Opłaty
~2290 zł / mies.
Koszty wejścia
Bez prowizji
KaucjaBrak informacji
Prowizja0 zł