Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

2 pokoje z balkonem i klimatyzacją | Jantarowa

2400 zł / mies.+ Czynsz adm. 478 zł

Jantarowa

2pokoje
35,9 m²metraż
3. piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Czynsz administracyjny478 zł
Razem / miesiąc2878 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2878 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 29 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
29 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorDomofon

Opis

Na wynajem mieszkanie w Lublinie przy ul. Jantarowej. Południowa część miasta, z szybkim wylotem na S19. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 12 minut samochodem. W zasięgu 350 m. od bloku znajduje się przystanek MPK (linie nr: 14, 57, 150, 161, 303, N2). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku z 2016 roku z windą. W jego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym (nowa zabudowa) i wyjściem na balkon , sypialnia, łazienka i przedpokój. W salonie zamontowana jest klimatyzacja oraz tv. Do dyspozycji najemcy jest również komórka lokatorska i pilot do szlabanu ( parking dla mieszkańców

Opłaty

Czynsz najmu - 2400 zł Czynsz administracyjny - 478 zł (w czynszu jest zawarte m. in. ogrzewanie oraz zaliczki na wodę) Opłaty za prąd według zużycia. Obowiązuje kaucja w wysokości 4000 zł Minimalny okres najmu: rok Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Zapraszam serdecznie do kontaktu i do obejrzenia. Katarzyna Rokicka Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.