Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 3
OtodomWłaściciel
Apartament 40,97 m2 + balkon 24 m2, Bezpośrednio!
2450 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł
ul. Królowej Jadwigi
2pokoje
41 m²metraż
2. piętropiętro
60 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2450 zł
Czynsz administracyjny550 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3000 zł
Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 30 kwietnia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 30 kwietnia 2026
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicBidetMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko sklepów
Opis
- aneks kuchenny; wyposażenie: lodówka, kuchenka indukcyjna z piekarnikiem elektrycznym, szafki, stół z krzesłami, narożnik rozkładany, stolik kawowy, okna plastikowe z roletami, klimatyzacja;
- sypialnia wyposażona jest w łóżko dwuosobowe, meblościanka, szafki nocne, okna plastikowe z roletami;
- łazienka - wyposażenie: pralka automatyczna, kabina prysznicowa, bidetka;
- przedpokój; wyposażenie: szafa.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:41
Lokalizacja
Otwórz mapęul. Królowej Jadwigi
Opłaty
~3000 zł / mies.