Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Mieszkanko w kształcie kwadratu, dużo światełka, dwustronna ekspozycja

2700 zł / mies.+ Czynsz adm. 182 zł

Bieżanów-Prokocim, ul. Aleksandra i Maksymiliana Gierymskich

2pokoje
49,4 m²metraż
1. piętropiętro
55 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2700 zł
Czynsz administracyjny182 zł
Razem / miesiąc2882 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2882 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
kotłownia
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
Bez mebli
Bez prowizjiBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaZmywarkaTelewizorOgródDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięte

Opis

[english version below]

Mieszkanie

NA WYNAJEM OD 01.06 NA 12 MC Podstawowe informacje: Ul. Aleksandra i Maksymiliana Gierymskich 4

Bez mebli

1 piętro | 49,41 m2 | parking | piwnica Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon, piwnica, 1 miejsce parkingowe Ogródek dla mieszkańców 800m od przystanków: Bieżanowska (autobusowy/tramwajowy), Kraków Prokocim (PKP) 1,5 km od plaży Bagry, 2 km od Galerii Mozaika, 3 km od Bonarki Centralne ogrzewanie Opłaty: 2700 zł - czynsz 795 zł - media zaliczkowo (woda zimna + energia cieplna + czynsz adm. + śmieci + prąd) w pakiecie: Internet światłowodowy 130/30 oraz TV (100 kanałów polskich)

Brak prowizji razem: 3495 zł

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 01:59

Lokalizacja

Otwórz mapę