Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomOLXWłaściciel

Apartament 3-pokojowy| taras | garaż | basen, siłownia

4990 zł / mies.+ Czynsz adm. 1100 zł

Zwierzyniec, Kościuszki

3pokoje
56 m²metraż
2. piętropiętro
89 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4990 zł
Czynsz administracyjny1100 zł
Razem / miesiąc6090 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6090 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 7500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
11 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorTarasMonitoringBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Wyjątkowa przestrzeń w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa. Apartament przy ul. Kościuszki to propozycja dla osób, które cenią jakość, spokój i wygodę codziennego życia – w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko centrum.

  • salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras
  • dwie niezależne sypialnie
  • łazienka
  • winda
  • monitoring oraz ochrona
  • miejsce parkingowe w garażu podziemnym, bezpieczna i zamykana rowerownia
  • 50 m do Bulwarów Wiślanych
  • blisko Kopca Kościuszki
  • szybki dostęp do centrum miasta
  • w pobliżu sklepy, restauracje i tereny rekreacyjne
  • najem długoterminowy (min. 12 miesięcy)