Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Luksusowe 4-pok. | Mazowiecka | Młynówka

9000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1450 zł

Krowodrza, Mazowiecka

4pokoje
135 m²metraż
1. piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu9000 zł
Czynsz administracyjny1450 zł
Razem / miesiąc10 450 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~10 450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 15 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaDomofonCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

For English Below... Retoryka 24 ma przyjemność zaprezentować luksusowe , w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Mazowieckiej . Budynek znajduje się tuż przy Młynówce Królewskiej , co zapewnia spokojne i zielone otoczenie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. W mieszkaniu została zainstalowana klimatyzacja. Lokalizacja: Nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokojnej, zielonej okolicy, pozostającej jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta. Z okien mieszkania rozciąga się widok na Młynówkę Królewską , zapewniając mieszkańcom bliskośći spokój natury. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe oraz gastronomiczne. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana, co umożliwia szybki dojazd do innych części Krakowa. W okolicy dostępne są również szkoły i przedszkola, w tym m.in. Embassy International School. Cena: 9000 zł + 1450 zł (czynsz administracyjny) + 500 zł (miejsce parkingowe i komórka lokatorska) + prąd według zużycia Retoryka 24 is pleased to present a luxurious ,