Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 42,34 m²

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Dębniki, Piltza

2pokoje
42,3 m²metraż
3/5 piętropiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny700 zł
MediaW cenie
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 9 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
9 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarkaWannaOgródDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40.
Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla Piltza realizowanego przez dewelopera KG Group.
Budynek o ciekawej bryle posiada od 3 do 5 pięter i wyposazpony został w nowoczesne windy, w czesci parterowe w ogródki lokatorskie oraz lokale handlowe od strony ulicy Piltza. W kazdym mieszkaniu światłowód, videodomofon, loggia. Na wewnetrznym dziedzińcu został zaaranżowany plac zabaw dla dzieci.
Strefa odległości: