Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Nowy, nigdy nie zamieszkany apartament | Bagry | wysoki standard

3299 zł / mies.+ Czynsz adm. 590 zł

Podgórze, ul. Bagrowa

2pokoje
40 m²metraż
Parterpiętro
82 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3299 zł
Czynsz administracyjny590 zł
Parking200 zł / mies.
Razem / miesiąc4089 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4089 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
4 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, nigdy niezamieszkanego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Bagrowej w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu Bagry.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Podgórza, w pobliżu terenów rekreacyjnych nad zalewem Bagry. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących komfort życia w mieście oraz bliskość natury.

W okolicy znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklep Lidl, kawiarnie, siłownia, punkty usługowe, a także tereny spacerowe i rekreacyjne. Dobra komunikacja miejska zapewnia sprawny dojazd do centrum Krakowa i innych dzielnic.

Mieszkanie

Mieszkanie jest fabrycznie nowe, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i funkcjonalność przestrzeni. Wnętrza są jasne i przyjemne dzięki wschodniej ekspozycji, która zapewnia dużą ilość naturalnego światła.