Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Gdańsk

93 ofert w Śródmieście · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

93

Średnia cena (filtr)

2864zł/mies.

Zakres cen

7 – 16 000

Średnia za m² (filtr)

67zł/m²

Średni metraż (filtr)

47 m²

Mieszkanie na wynajem, 67 m² Śródmieście, Księdza Jerzego Popiełuszki
Gratka
4950 zł / mies.74 zł/m²

Śródmieście · Popiełuszki

673 pokoje6. piętro
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Gdańska: Gdańsk Śródmieście: Wałowa
Domiporta
3500 zł / mies.Łącznie ~4250 zł / mies.
Bez kaucji

Śródmieście · Długa

1203 pokoje2. piętro
Nowoczesne 3-pok. mieszkanie w Gdańsku, w pełni umeblowane: Gdańsk DOKI: Popiełuszki Jerzego Księdza
Domiporta
4300 zł / mies.126 zł/m²
Bez kaucji

Śródmieście · Nowoczesne 3

343 pokoje3. piętro
Ekskluzywny 89 m² apartament w Brabank II Gdańsk: Gdańsk Śródmieście: Stara Stocznia
Domiporta
12 000 zł / mies.Łącznie ~14 000 zł / mies.

Śródmieście · Stara Stocznia 10

893 pokoje3. piętro
Wynajmę mieszkanie
OLX
3300 zł / mies.Łącznie ~3800 zł / mies.
Niska kaucja

Wynajmę mieszkanie

Śródmieście · Zielonej

603 pokojeParter
Pokój na starówce okolo 17 m2
OLX
1350 zł / mies.79 zł/m²
Niska kaucja

Pokój na starówce okolo 17 m2

Śródmieście · Podwale

173 pokojeParter
Apartament - 3 pokoje. Parking. Gdańsk św. Barbary. Długi wynajem
Otodom
4800 zł / mies.Łącznie ~5550 zł / mies.
Niska kaucja

Śródmieście · św. Barbary

703 pokoje3. piętro
3 pokojowy Apartament w sercu Starego Miasta
Otodom
4200 zł / mies.Łącznie ~5300 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

3 pokojowy Apartament w sercu Starego Miasta

Śródmieście · Rajska

56.093 pokoje3. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 62 m² Stare Miasto, Złotników
Morizon
4500 zł / mies.Łącznie ~5800 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 62 m² Stare Miasto, Złotników

Śródmieście · Św. Ducha

623 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem Staw Wileńska
OLX
3200 zł / mies.44 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji

Mieszkanie na wynajem Staw Wileńska

Śródmieście · Poziom

733 pokoje1. piętro
nowe - Stępkarska 6C/6A - bez prowizji, prywatna siłownia
Otodom
4554 zł / mies.Łącznie ~5303 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

nowe - Stępkarska 6C/6A - bez prowizji, prywatna siłownia

Śródmieście

62.353 pokoje1. piętro
GDAŃSK STARÓWKA; 3-POKOJOWE BIURO umeblowane; OD ZARAZ
Otodom
3500 zł / mies.Łącznie ~3501 zł / mies.
Bez kaucji

GDAŃSK STARÓWKA; 3-POKOJOWE BIURO umeblowane; OD ZARAZ

Śródmieście · Szeroka

483 pokoje1. piętro
DOKI LIVING 3 pokoje, 5 piętro - wynajmę
Otodom
4900 zł / mies.Łącznie ~5900 zł / mies.

DOKI LIVING 3 pokoje, 5 piętro - wynajmę

Śródmieście · Księdza Jerzego Popiełuszki

533 pokoje5. piętro
Wyjątkowy Piękny Apartament Rajska garaż Lux
Otodom
5500 zł / mies.Łącznie ~6700 zł / mies.

Wyjątkowy Piękny Apartament Rajska garaż Lux

Śródmieście · Rajska

78.23 pokoje3. piętro
Mieszkanie z balkonem w Gdańsku, Śródmieście
Otodom
3300 zł / mies.Łącznie ~4500 zł / mies.
Niska kaucja

Mieszkanie z balkonem w Gdańsku, Śródmieście

Śródmieście · ul. Browarna

703 pokoje4. piętro
Po remoncie | Dla studentów | For foreigners
Otodom
4500 zł / mies.Łącznie ~5200 zł / mies.
Bez kaucji

Po remoncie | Dla studentów | For foreigners

Śródmieście · Podwale Staromiejskie

633 pokoje2. piętro
Duże mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starówce
Otodom
7000 zł / mies.Łącznie ~7950 zł / mies.

Duże mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starówce

Śródmieście · ul. Ogarna

1213 pokoje2. piętro
Apartament na Wyspie Spichrzów
Otodom
900 zł / mies.13 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji

Apartament na Wyspie Spichrzów

Śródmieście · Pszenna

713 pokojeParter
3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy Wałowej
Otodom
3500 zł / mies.Łącznie ~5610 zł / mies.
Niska kaucja

3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy Wałowej

Śródmieście · ul. Wałowa

87.23 pokoje4. piętro
Trzypokojowy apartament w centrum Gdańska
Otodom
4000 zł / mies.Łącznie ~4770 zł / mies.

Trzypokojowy apartament w centrum Gdańska

Śródmieście · Ogarna

503 pokoje3. piętro
Komfortowe 3 pokoje Śródmieście Front Park
Otodom
4200 zł / mies.Łącznie ~5200 zł / mies.

Komfortowe 3 pokoje Śródmieście Front Park

Śródmieście · Sadowa

703 pokoje3. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 60 m² Śródmieście
Morizon
4000 zł / mies.Łącznie ~4650 zł / mies.

Mieszkanie do wynajęcia, 60 m² Śródmieście

Śródmieście

603 pokoje1. piętro
Gdańsk ul. Wałowa Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta
Adresowo
4900 zł / mies.Łącznie ~5800 zł / mies.
Niska kaucja

Gdańsk ul. Wałowa Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta

Śródmieście · Wałowa 14

623 pokoje4. piętro
Mieszkanie 3 niezależne pokoje blisko centrum od Zaraz
OLX
3500 zł / mies.76 zł/m²

Mieszkanie 3 niezależne pokoje blisko centrum od Zaraz

Śródmieście · Poziom

463 pokoje7. piętro
Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 82 m²
Nieruchomości-Online
4500 zł / mies.Łącznie ~5700 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 82 m²

Śródmieście · Główne Miasto

823 pokoje5. piętro
Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 66,40 m²
Nieruchomości-Online
8000 zł / mies.Łącznie ~8800 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 66,40 m²

Śródmieście · Łąkowa

66.43 pokoje1. piętro
Mieszkanie na wynajem, 72 m² Śródmieście, Stara Stocznia
Gratka
5750 zł / mies.Łącznie ~7250 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Mieszkanie na wynajem, 72 m² Śródmieście, Stara Stocznia

Śródmieście · Stara Stocznia

723 pokoje5. piętro
Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 57 m²
Nieruchomości-Online
3900 zł / mies.Łącznie ~4100 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 57 m²

Śródmieście · Długa Grobla

573 pokoje1. piętro
Mieszkanie, 3 oddzielne pokoje, Gdańsk, Śródmieście
OLX
2800 zł / mies.49 zł/m²

Mieszkanie, 3 oddzielne pokoje, Gdańsk, Śródmieście

Śródmieście · Elektryków

573 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 52 m²
Nieruchomości-Online
1200 zł / mies.Łącznie ~2400 zł / mies.
Bez kaucji

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 52 m²

Śródmieście · Panieńska

523 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem, 90 m² Gdańsk, Mariana Seredyńskiego
Gratka
3999 zł / mies.44 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie na wynajem, 90 m² Gdańsk, Mariana Seredyńskiego

Śródmieście

903 pokoje3. piętro
3 Pokoje | Pierwszy Lokator | Bezpośrednio | Pets Friendly | Od Zaraz
Otodom
3935 zł / mies.Łącznie ~4670 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Śródmieście · Solidarności

553 pokoje6. piętro
Pokój do wynajecia od zaraz
OLX
1100 zł / mies.Łącznie ~2000 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Pokój do wynajecia od zaraz

Śródmieście · Spadzistej

93 pokoje4. piętro
Przestronne mieszkanie blisko centrum dostępne od 28 Maja
OLX
3500 zł / mies.83 zł/m²
Bez prowizjiNiska kaucja

Przestronne mieszkanie blisko centrum dostępne od 28 Maja

Śródmieście · Siennicka 3

423 pokoje7. piętro
Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 60 m²
Nieruchomości-Online
4400 zł / mies.73 zł/m²

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 60 m²

Śródmieście · Wyspa Spichrzów

603 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem, 53 m² Stare Miasto, Rajska
Gratka
3500 zł / mies.Łącznie ~4550 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Mieszkanie na wynajem, 53 m² Stare Miasto, Rajska

Śródmieście · Rajskiej

533 pokoje2. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 63 m² Śródmieście, Księdza Jerzego Popiełuszki
Morizon
4500 zł / mies.Łącznie ~5500 zł / mies.
Niska kaucja

Młyniska · Popiełuszki

633 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem, 71 m² Śródmieście, Pszenna
Gratka
10 000 zł / mies.Łącznie ~12 000 zł / mies.
Bez kaucji

Mieszkanie na wynajem, 71 m² Śródmieście, Pszenna

Śródmieście · Pszennej

713 pokoje6. piętro
Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 54 m²
Nieruchomości-Online
2990 zł / mies.Łącznie ~3740 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 54 m²

Śródmieście · Lawendowe Wzgórze

54.053 pokoje2. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 58 m² Gdańsk, Księdza Jerzego Popiełuszki
Morizon
4300 zł / mies.Łącznie ~5200 zł / mies.
Niska kaucja

Śródmieście · Wałowej

583 pokoje3. piętro
Pokój do wynajęcia na ul wałowej
OLX
1900 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Pokój do wynajęcia na ul wałowej

Śródmieście · Do wynajęcia pokój-ul

3 pokojeParter
Pokój 1-osobowy wynajmę
OLX
900 zł / mies.Łącznie ~1290 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Pokój 1-osobowy wynajmę

Śródmieście · Gdańsk

3 pokoje2. piętro
Śliczne mieszkanie, trzy pokoje ul.Długie Ogrody
OLX
3500 zł / mies.Łącznie ~4045 zł / mies.
Niska kaucja

Śliczne mieszkanie, trzy pokoje ul.Długie Ogrody

Śródmieście · Długie Ogrody Śliczne

453 pokoje3. piętro
Przytulne mieszkanie blisko Starówki - 3 pokoje
OLX
3000 zł / mies.60 zł/m²
Bez kaucji

Przytulne mieszkanie blisko Starówki - 3 pokoje

Śródmieście · Siennickiej

503 pokojeParter
3-pokojowe mieszkanie
OLX
4000 zł / mies.Łącznie ~5100 zł / mies.
Bez prowizji

3-pokojowe mieszkanie

Śródmieście

403 pokojeParter
Trzypokojowe mieszkanie w pobliżu Starówki
Otodom
4300 zł / mies.Łącznie ~5500 zł / mies.

Trzypokojowe mieszkanie w pobliżu Starówki

Śródmieście · Lastadia

793 pokojeParter
3 pokoje | nowe | loggia | Scala | Gdańsk Centrum
Otodom
4250 zł / mies.Łącznie ~4900 zł / mies.
Bez kaucji

3 pokoje | nowe | loggia | Scala | Gdańsk Centrum

Śródmieście · Łąkowa

503 pokoje1. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 90 m² Gdańsk, Mariana Seredyńskiego
Morizon
4500 zł / mies.50 zł/m²
Bez kaucji

Śródmieście · Seredyńskiego

903 pokoje4. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 82 m² Śródmieście, Szafarnia
Morizon
5800 zł / mies.Łącznie ~7700 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Mieszkanie do wynajęcia, 82 m² Śródmieście, Szafarnia

Śródmieście · Szafarnia

823 pokoje3. piętro
Mieszkanie do wynajęcia, 71 m² Śródmieście, Księdza Jerzego Popiełuszki