Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Kawalerki
Wynajmę mieszkanie, cetrum Wrzeszcza przy Galerii Bałtyckiej - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę mieszkanie, cetrum Wrzeszcza przy Galerii Bałtyckiej

2600 zł / mies.

Wrzeszcz

1pokój
41,2 m²metraż
4/8 piętropiętro
63 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Media~650 zł
Razem / miesiąc3250 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3250 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~650 zł miesięcznie.
Właściciel
Bez prowizjiBalkonKomórka lokatorska / piwnicaZmywarkaPrysznic

Opis

Ogłoszenie prywatne. Agencje nieruchomości proszę o NIE kontaktowanie się w sprawie współpracy ! Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w Gdańsku, dzielnica Wrzeszcz, usytuowane na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość o powierzchni 41,2 m² składa się z przedpokoju, osobnej łazienki, zabudowanego balkonu, jednego pokoju, osobnej kuchni, co zapewnia komfort i funkcjonalność. Dodatkowym atutem jest piwnica, która stanowi doskonałe miejsce do przechowywania różnych rzeczy. Budynek znajduje się blisko do komunikacji miejskiej (PKP, zajezdnia autobusowa) oraz lokalnych punktów usługowych ( Galeria Bałtycka i Metropolia, market Lidl i Biedronka) - wszystko to w obrębie 500m !!! Wnętrze po remoncie. W salonie nowa wykładzina, nowe meble i rozkładana kanapa. W przedpokoju panele ryflowane i szafa. Łazienka z nową kabiną prysznicową, toaletą i umywalką. Nowa armatura chrom. Zupełnie nowa kuchnia - nowe meble, nowe sprzęty (płyta gazowa, piekarnik, lodówka z zamrażarką, zmywarka). To świetna propozycja zarówno dla singli, jak i dla par. Kaucja 4000 zł. Czynsz dodatkowo płatny ok. 650 zł miesięcznie w skali roku plus prąd i gaz według zużycia.