Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
Gdańsk Jasień 3 pokoje 50 m² wysoki standard, miejsce parkingowe - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Gdańsk Jasień 3 pokoje 50 m² wysoki standard, miejsce parkingowe

3190 zł / mies.+ Czynsz adm. 690 zł

Letnica, Letnicka

3pokoje
50 m²metraż
1/6 piętropiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3190 zł
Czynsz administracyjny690 zł
Razem / miesiąc3880 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3880 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPralkaZmywarka

Opis

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Guderskiego w Gdańsku (Jasień). To przestrzeń stworzona z myślą o komforcie – urządzona w wysokim standardzie, z meblami na wymiar i wysokiej klasy wyposażeniem. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym (17 m²), sypialnia (10 m²), dodatkowy pokój (7 m²) – doskonały na gabinet do pracy zdalnej lub drugą sypialnię, przestronna łazienka (5 m²), przedpokój z zabudową, balkon (6 m²), idealny na prywatną strefę relaksu. Wyposażenie i udogodnienia: pełne umeblowanie, meble na wymiar w każdym pomieszczeniu, nowoczesne AGD (m.in. nowa zmywarka), liczne szafy i schowki zapewniające wygodne przechowywanie, miejsce parkingowe w cenie (tuż przy wejściu, widoczne z okna), osiedle zamknięte, wjazd przez szlaban – spokój i bezpieczeństwo. Lokalizacja: W pobliżu pełna infrastruktura – sklepy (Żabka, Biedronka, Lidl), restauracja, przychodnia, a także tereny rekreacyjne idealne na spacery i aktywność fizyczną. Koszty: czynsz najmu: 3500 zł/miesiąc, opłaty administracyjne: 690 zł + prąd wg zużycia, kaucja: 4000 zł. Mieszkanie dostępne od kwietnia. To oferta idealna dla pary młodych, pracujących osób, które cenią sobie komfort, estetykę i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji.