Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomOLXWłaściciel

2-pokojowe | Wrzeszcz| Od 15.06 | Elastyczny wynajem| Pets friendly

2430 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Młyniska, ul. Mikołaja Reja

2pokoje
36 m²metraż
2. piętropiętro
68 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2430 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Media~490 zł
Razem / miesiąc3720 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3720 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~490 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
15 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicInternet w cenieZwierzęta akceptowaneMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA | BEZPIECZEŃSTWO | ELASTYCZNY NAJEM

Dwa oddzielne pokoje + kuchnia Powierzchnia: 36m² Piętro: 2

Opłata podstawowa 2430 zł + czynsz 800 zł + media 490 zł Całość: 3720 zł

Co miesiąc te same opłaty, bez względu na zużycie! Media zawsze w tej samej kwocie.

Doskonała lokalizacja w sercu Wrzeszcza – wszystko w zasięgu ręki!

Zapraszamy do nowego budynku przy ul. Mikołaja Reja 24g w Gdańsku. To idealne miejsce dla studentów, profesjonalistów i wszystkich ceniących miejski styl życia.

Lokal składa się z: Kuchni wyposażonej w nowy sprzęt AGD (lodówkę pełnowymiarową, zmywarkę, płytę z 4 palnikami, piekarnik); Pokoju dziennego z rozkładaną kanapą, szafką RTV, stolikiem kawowym, rozkładanym stołem z krzesłami, szafą ubraniową; Sypialni z łóżkiem 160x200, dużą szafą, biurkiem z krzesłem Łazienki z pralką, prysznicem, szafkś podwieszanś, szafkś pod umywalką.

Uczelnie: Kilka minut spacerem do Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Komunikacja: Bliskość stacji PKP/SKM Gdańsk Wrzeszcz oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Zakupy i usługi: W pobliżu Galeria Bałtycka, Lidl, Biedronka i liczne punkty usługowe. Życie po godzinach: Klimatyczne restauracje i kawiarnie na ul. Wajdeloty, w Starym Maneżu i Garnizonie. Relaks: W sąsiedztwie urokliwy Park Kuźniczki.

Udogodnienia

Całodobowa ochrona Monitoring Stała opieka techniczna Budynek przyjazny zwierzętom WiFi w cenie

Warunki

Umowa 3–12 miesięcy Opłata rezerwacyjna wymagana Gwarantowana stała cena przez całą umowę!

Resi4Rent ***

One-bedroom apartment with a separate living room + kitchen Area: 36 m² Floor: 2

Base rent: 2430 zł + administrative fees: 800 PLN + utilities: 490 PLN Total: 3720 zł

The same fixed payment every month, regardless of consumption! Utilities are always a flat rate.

Excellent location in the heart of Wrzeszcz – everything within reach!

We invite you to a new building at Mikołaja Reja 24g Street in Gdańsk. It's the perfect place for students, professionals, and anyone who values a city lifestyle.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 14:38

Lokalizacja

Otwórz mapę
Młyniska, ul. Mikołaja Reja