Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Zajezdnia Wrzeszcz I Całkowicie Nowe | Od zaraz

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 730 zł

Wrzeszcz Dolny, Aleja Gen

2pokoje
42,9 m²metraż
1. piętropiętro
82 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny730 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc4230 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4230 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 25 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
25 maja 2026
Umeblowanie
Tak
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się na cenionym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Dzielnica ta łączy nowoczesną zabudowę z doskonałą komunikacją oraz bliskością terenów zielonych i nadmorskich. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, galerie handlowe, szkoły oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Dojazd zarówno do centrum Gdańska, jak i do Sopotu jest szybki i wygodny.

Budynek

Nowoczesny budynek wchodzący w skład inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz, wybudowanej przez renomowanego dewelopera ROBYG. Wejście do klatki zabezpieczone wideodomofonem. Do dyspozycji mieszkańców cichobieżna winda oraz estetycznie wykończone części wspólne. Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość korzystania przez mieszkańców z prywatnej siłowni znajdującej się na osiedlu. W budynku dostępna jest również rowerownia. Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturąi zadbaną przestrzenią wokół budynków.