Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

Nadmorski Dwór | Od zaraz | Strefa fitness

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 1050 zł

Brzeźno, Nadmorski Dwór

2pokoje
45,4 m²metraż
2/3 piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny1050 zł
Razem / miesiąc4550 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4550 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicTarasMonitoringDomofonOsiedle zamknięteCicha okolica

Opis

Atuty

  • 10 minut pieszo do plaży;
  • Prestiżowa lokalizacja;
  • Miejsce w hali garażowej;
  • Komórka lokatorska;
  • Wynajem długoterminowy;
  • Zielona, spokojna okolica z licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi, tuż obok parku Reagana
  • Prywatna strefa relaksu - dostęp do strefy fitness (sauna i siłownia) oraz możliwość korzystania z kortu tenisowego wyłącznie dla mieszkańców.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w dzielnicy Brzeźno , pomiędzy al. Hallera a pasem nadmorskim, bardzo blisko plaży , parku Reagana i terenów spacerowych.. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dookoła znajduje się mnóstwo zieleni , co czyni to miejsce idealnym do życia w harmonii z naturą, jednocześnie mając dostęp do wszystkich miejskich wygód.