Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 46 m²

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Przymorze Wielkie, Aleja Rzeczypospolitej

2pokoje
46 m²metraż
2/10 piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc3400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
14 maja 2026
BalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPrysznicMonitoringDomofonBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Szukasz 2-pokojowego mieszkania na Przymorzu? Idealnie trafiłeś!

Atuty

MIESZKANIE: Do wynajęcia ustawne, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na 2. piętrze w 10. piętrowym budynku o powierzchni 46m2 w Gdańsku w dzielnicy Przymorze. Mieszkanie składa się z 2. pokoi niezależnych, kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju i balkonu. Z dużego pokoju jest wyjście na balkon. Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem. Do mieszkania przynależy piwnica.

W jego skład wchodzą

BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku mieszkalnym w falowcu wybudowanym w 1976 roku. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem, jak równieżwejście do galerii jest zamykane i zabezpieczone wewnętrznym domofonem.

LOKALIZACJA: Nieruchomośćw świetnej lokalizacji- Przymorze. Z racji swojego położenia Przymorze od lat jest uznawane za jedno z najlepszych miejsc do życia ze względu na bliskąodległośćod najważniejszych punktów infrastruktury handlowo- usługowej, bliskości morza, dogodnego dojazdu do centrum Gdańska oraz dróg wyjazdowych. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej- tramwaj, autobus, SKM- wszystko w promieniu kilku minut. Ponadto w okolicy znajduje się Galeria Alfa Centrum, duże sklepy takie jak Auchan, Lidl, Biedronka, sklepy osiedlowe, poczta, bank, kościół, szkoły podstawowe, a także apteka całodobowa 24/7. Dla aktywnych dużo terenów rekreacyjnych, ścieżki rowerowe, plaża w promieniu 10 minut pieszo.