Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 66,40 m²

8000 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Śródmieście, Łąkowa

3pokoje
66,4 m²metraż
1/4 piętropiętro
120 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc8800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~8800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 16 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 9 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
9 maja 2026
Parking prywatnyParking w cenieOgródDomofonBlisko komunikacji

Opis

Apartament Premium z ogródkiem | Gdańsk Śródmieście | Osiedle Scala | ul. Łąkowa

Na wynajem wyjątkowy apartament premium zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Scala przy ul. Łąkowej w samym sercu Gdańska.

Mieszkanie zostało wykończone z dbałościąo każdy detal, przy użyciu wysokiej klasy materiałów i wyposażenia. Apartament jest w pełni gotowy do zamieszkania i idealnie sprawdzi siędla osób ceniących komfort, estetykęoraz doskonałąlokalizację.

Układ apartamentu: przestronny salon z eleganckim kominkiem, dwie komfortowe sypialnie, nowoczesna kuchnia, stylowa łazienka, oraz dodatkowe wc prywatny ogródek stanowiący idealne miejsce do wypoczynku.

Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe w hali garażowej w cenie najmu.

Lokalizacja

Osiedle Scala to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w centrum Gdańska. Położenie przy ul. Łąkowej zapewnia wyjątkowe połączenie spokoju i miejskiego stylu życia.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdująsię:

gdańska Starówka i Wyspa Spichrzów, liczne restauracje, kawiarnie i klimatyczne lokale, Marina Gdańsk, tereny spacerowe nad Motławą, sklepy, punkty usługowe oraz centra biznesowe, świetna komunikacja z całym Trójmiastem.