Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
1 / 3
OtodomBiuro nieruchomości
Mieszkanie - Gdańsk Śródmieście
3600 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł
Śródmieście, Łąkowa
2pokoje
43,2 m²metraż
5. piętropiętro
83 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu3600 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc4400 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~4400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Inne
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Mile widziane
UmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaPiwnicaTarasDomofon
Opis
- klimatyzacja
- sprzęty kuchenne (płyta, piekarnik, lodówka, zmywarka, czajnik, naczynia i inne wyposażenie potrzebne do gotowania)
- odkurzacz i inne akcesoria do sprzątania
- pościel i ręczniki
Lokalizacja
- dla singla lub pary
- dla osób pracujących w centrum
- dla firm szukających zakwaterowania dla pracowników
About
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie16 maj 2026, 22:53
Lokalizacja
Otwórz mapęŚródmieście, Łąkowa
Opłaty
~4400 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji