Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
Gdańsk Ujeścisko ul. Niepołomicka Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta - 1/761 / 76
Zobacz na adresowostrona zewnętrzna

Gdańsk Ujeścisko ul. Niepołomicka Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta

2550 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł

Ujeścisko-Łostowice, Niepołomicka Użytkowników

2pokoje
39 m²metraż
3/4 piętropiętro
65 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2550 zł
Czynsz administracyjny550 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3100 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
11 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiekarnikPralkaZmywarkaWanna

Opis

Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym wysoki standard, świetna lokalizacja Gdańsk Ujeścisko Łostowice.
Z przyjemnościąprezentujęnowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo wykończone, położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal jest bardzo jasny dzięki ekspozycji południowo-zachodniej, co zapewnia dużo naturalnego światła przez cały dzień
Mieszkanie zostało dopiero odebrane od dewelopera i wykończone z wysokiej jakości materiałów wszystko jest nowe i gotowe do pierwszego najmu.
Układ i wyposażenie:
salon z aneksem kuchennym wykonanym na wymiar
nowy sprzęt AGD: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka
łazienka z pralką