Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
1 / 3
OtodomWłaściciel
Cozy 3-room apartment with a balcony and a parking space. No commssion
3499 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł
Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza
3pokoje
64,5 m²metraż
1/3 piętropiętro
54 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu3499 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Parking200 zł / mies.
Razem / miesiąc4349 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~4349 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 5000 zł. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 1 maja 2026
- Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko sklepów
Opis
Polish below A spacious and functional, fully furnished 3-room apartment with a total area of 64,5 m² is available for rent. The apartment is located on the 1st floor of an intimate, three-story building within a gated community. Layout:
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:20
Lokalizacja
Otwórz mapęPiecki-Migowo, ul. Piekarnicza
Opłaty
~4349 zł / mies.
CzynszAdministracyjnyDodatki
Czynsz najmu3499 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Parking200 zł / mies.
Koszty wejścia
5000 zł
Kaucja5000 zł
Prowizja0 zł